HOLDINDDELING
Skøjteskolen 
Alisha Yang, 9 år + tilvalg off ice  
Rebecka Harborg Jensen, 9 år
Sofia Bejer Jørgensen, 4 år (kun søndage) 
Agnete Gubi-Eker, 4 år, 1
Austeja Petrova
Dejleh
Barin Batal
Gabrielle Ry Normann 
 
Funskate  
Nikoline Andersen, 2
Madina Said, 2
Ea Weiss, 2
  
Funfree 
Frederikke Møller, 5
Emilie Yan Goltermann, 5+1/2 Basic
Helena Kjær Nisgaard, 5
Amalie Simonsen, 5
Kamilla Koryachkova, 4
Sofie K. Evans, 4
Cathrine Kjer, 4
Astrid Ravn, 4
Viktoria Czarnocka, 4
Johanne Gro Wegener Larsen, 4
Mille Simonsen, 4
 
VGIE FS/K1
VGIE K2/M 
K-gul 
Camilla Kjer, Basic2, Cubs M
Mille Marie Fuglsang Sørensen, Basic2, 1/2 Bronze, Springs K
Maja Capik, Basic2, Cubs M
Babette Filtenborg, Bronze, Springs M
Freja Hofmann, Basic 1, Cubs K
Izabella Kryger, Basic1, Cubs K
Izabella Bokor, Basic1, Cubs K
Lærke Feddersen, Basic1, Cubs K
 
K-blå 
Lærke Danielsen, Bronze, Sølv, Debs M
Josefine Lund, Sølv, Guld elementer, Novice M
Jane Iskov, guld, Junior M
Anna Beier Jørgensen, Junior K2, Bronze, Sølv elementer
 
K-grøn 
Kasper Simonsen, Basic1, Novice K1
Maria Straarup, Basic1, Novice K1
Sarah Ravn Petersen, Novice K1, Basic1
Line Dalgas, Basic1, Basic2 elementer, Novice K1
Mira Knoop, Basic1, Springs K
Jasmin Knoop, Basic1, Springs K
Marie Caroline Mielke Ravn, Basic1, Springs K
Maja Stokholm (mandag + 1x lørdag)
 
K-lilla
Josephine Filtenborg, Novice K1, Basic2 elementer, Bronze elementer
Tobias Danielsen, Novice K2, Basic2, Bronze elementer og Sølv elementer
Vivian Letholm, Senior K2, Bronze, 
Jakob Danielsen, Junior K1, Basic1, Basic2 elementer
Tove Danielsen
Freja Ungermann, Basic1, Novice K1 - SKADET
 
Mesterskabsløbere
Jane Iskov, Junior M, 2 programmer, guld
Lærke Danielsen, Debs M, 2 programmer, bronze
Babette Filtenborg, Springs M, 1 program, bronze
Josefine Wichmann Lund, Novice M, 2 programmer, sølv
Maja Capik, Cubs M, Basic2, 1 program
Camilla Kjer, Cubs M, Basic2, 1 program

Der vil ske ændringer i holdene løbende.
Der er sat en holdleder på hvert hold, som har fokus på det sociale på holdet.